ZEEQ Akıllı Yastık İle Akıllı Bir Uyku Çekin

akıllı yastık

Bu zamana kadar duyduğunuz, gördüğünüz bütün yastıkları unutun. ZEEQ akıllı yastık, uyku aktivitelerinizi izleyip, verilerinizi analiz ederek rahat uyumanızı sağlayacak.

Horlamaya Engel olur

Akıllı yastık en küçük sesleri algılayabilecek dahili mikrofonları sayesinde horlama duyarsa, yeni bir uyku pozisyonu oluşturmak için titreşecektir.

Uykunuz Hakkında Veriler Toplar ve Uykunuzu İyileştirir

Akıllı yastık, akıllı telefonunuza indirdiğiniz uygulama ile eşleşir. Bu sayede horlama puanınız da dahil olmak üzere uyku verilerinizi görebilirsiniz. Ayrıca uygulama diyet, egzersiz ve diğer alışkanlıklarınızın uykunuzu nasıl etkilediğini izlemenize yardımcı olur.

akıllı yastıkMüzik Dinleyerek Uykuya Dalmanıza Yardımcı Olur

Akıllı yastık, üzerinde bulunan hoparlör sayesinde müzik dinleyerek uykuya dalmanıza yardımcı olur. Telefonunuza indirdiğiniz uygulama sayesinde, iOS Müzik, Android Müzik, Spotify ve ZEEQ Sleep Tracks uygulamaları ile müzik dinleyebilir,uyku zamanlayıcısını ayarlayarak müziğin otomatik olarak durmasını sağlayabilirsiniz.

Sizi En İdeal Anda Uyandırır

Akıllı yastığın bir diğer özelliği ise akıllı uyandırma. Önceden belirlediğiniz zaman aralığında verilerinize dayanarak en ideal anda sizi uyandırmak için titreşir.akıllı yastık uygulaması

[Total: 0 ]

Written by uykumvar.com

Uyku bilimi, uykusuzluk, uykunun yaşam içindeki yeri gibi birçok konuda bilgilendirici ve eğlendirici içerik sunan uyku blogu.