Uykusunu Alan vs Uykusunu Alamayan

Uykusunu alan güne pozitif başlar. Güneşin odaya girişini tebessümle izler. Uykusunu alamayan ise gözünü zor açar. Hatta yataktan çıkmak istemez. Yaklaşık 30 saniye bir yere odaklanır ve hiçbir şey düşünmeden bakar.

yorgun-uyanma

Uykusunu alan güzel bir kahvaltı yapmak için gerekli enerjiye sahiptir. Kendisine vakit ayırabileceği zamanı olduğu için çayı ve kahvesiyle evden çıkmadan önce keyif yapar. Uykusunu alamayan ise zor kalktığı için geç kalır. Evde kahvaltı ettiği görülmemiştir. Yoldan simit, açma ne bulursa alır. Yedikten sonra da keşke yemeseydim diye düşünür.

kahvalti

Uykusunu alan evden çıkmadan tüm hazırlıklarını tamamlar. Duşa girer, saçlarını ve bakımını yapar. Uykusunu alamayan ise bugün de saçımı yıkamayayım ne olacak diye düşünmeden edemez.ise-hazirlanmak

Uykusunu alan gün içerisindeki koşuşturmaca da pek yorulmaz. Tüm işlerini halletmek için çabalar ve başarır. Uykusunu alamayan ise gün içerisinde bir iş bitirdikten sonra hemen 15 dakika kestirmeyi düşünür. Daha sonra bir 15 dakika daha. Ve bir daha.

ofiste-uyku

Uykusunu alan iş çıkışı için arkadaşlarıyla bol bol plan yapar. Çünkü hala sevdikleriyle vakit geçirecek enerjisi vardır. Uykusunu alamayan ise bir an önce eve gitmek ister. Tüm programlarını iptal eder.

party

Uykunuzu almak ve kaliteli bir uyku çekmek için ihtiyacınız olan tek şey Luna yatakları. Rahatlığı bir üst seviyeye çıkaran Luna yatakları ile siz de her güne enerjik başlayacaksınız.

terletmeyen-yatak-luna

[Total: 0 ]

Written by uykumvar.com

Uyku bilimi, uykusuzluk, uykunun yaşam içindeki yeri gibi birçok konuda bilgilendirici ve eğlendirici içerik sunan uyku blogu.