Uyku Pozisyonuna Göre Kişilik Özellikleri

Arkadaşınızın ya da sevgilinizin gerçek kişiliğine dair bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Onların uyku pozisyonuna bakarak bilgi edinebilirsiniz.

Bilim insanları, uyku pozisyonunun kişinin kişiliği hakkında bilgi verdiğini düşünüyor. Uyku Değerlendirme ve Danışma Servisi(Sleep Assessment and Advisory Service) Direktörü Chris Idzikowski,uyku pozisyonlarını analiz etti ve bu poziyonların insanların kişiliğine bağlı olarak değiştiğini gördü.Cenin Pozisyonunda Uyuyanların Kişilik Özellikleri
Cenin pozisyonunda uyuyanlar, sert gözükürler fakat duygusallardır. Biriyle ilk tanıştıklarında utangaçlardır fakat zamanla rahatlarlar.

Kütük Pozisyonunda Uyuyanların Kişilik Özellikleri
Kütük pozisyonunda uyuyan insanlar dışadönüktürler. Kalabalığı severler, yabancılara çabuk güvenirler.

Asker Pozisyonunda Uyuyanların Kişilik Özellikleri
Asker pozisyonunda uyuyan insanlar genellikle sessiz ve içe kapanıklardır. Yüksek beklentilere sahiptirler.Deniz Yıldızı Pozisyonunda Uyuyanların Kişilik Özellikleri
Deniz yıldızı pozisyonunda uyuyan insanlar, iyi arkadaşlardır çünkü dinlemeyi severler. Yardıma ihtiyacınız olduğunda yardım ederler. Genellikle gözlerden uzak olmayı tercih ederler.

Yüzüstü Pozisyonunda Uyuyanların Kişilik Özellikleri
Yüzüstü pozisyonunda uyuyan insanlar dışadönüktürler. Sinirli olabilirler ve eleştiriden hoşlanmazlar.

[Total: 0 ]

Written by uykumvar.com

Uyku bilimi, uykusuzluk, uykunun yaşam içindeki yeri gibi birçok konuda bilgilendirici ve eğlendirici içerik sunan uyku blogu.