Sadece Uykusu Hafif Olanların Anlayabileceği 10 Durum

Uykuyu çok sevip tüm gün boyunca hayalini kuran, gece olunca da defalarca uyanıp uykusunu alamayanlara özel bu yazımız. Bilsinler ki yalnız değiller.

 

1- Uykusu hafif olanlar hayattaki her saniyenin değerini fazlasıyla bilirler.
kucaklama

2- Elvedalara alışmışlardır. Onlar için her elveda yeni bir başlangıçtır.
elveda-2

3- Sinirlidirler. Ve bu sinirlerini yataktan kalktıkları anda ilk kimi görürlerse göstermekten çekinmezler. Bunun en doğal hakları olduğunu düşünürler.
sinirli

4- Psişik güçleri vardır. Bazen uyanmaları için sese ihtiyaç duymazlar. Üzerlerinde olan bakışlar uyanmaları için yeterlidir.
psisik

5- Hatta bazen psişik güçlerde level atlarlar. O an ses çıkmasa da çıktığını iddia ederler. Çünkü ses çıkmaması onlar için imkansızdır. Bir yerlerde bir ses çıkıyor. Duyuyorum.
ses-duydum

6- Bugüne kadar birçok hayalkırıklığı yaşadıkları için hayatta artık hiçbir şey kolay kolay onları üzemez.
mutlu

7- Yanında biri varken uyumaya çalışmak onlar için imkansızdır. Hele o kişi yeni tanıştığı biriyse ‘daha ne kadar yatakta hareket edeceksin’ demek için saatlerce düşünürler. İlk önce söylememeye karar verip yine de uyumaya çalışırlar. Ama dayanamazlar. O laf çakılacak.
yataktan-atma

8- Sabahları kalkmakta çok zorlanırlar.
zor-uyanma

9- Geceyarısı aniden uyandıklarında bir daha uyumak için çok geç olabilir. Sanki saniyeler önce uyuyan onlar değilmiş gibi bir anda etrafı izlerken bulurlar kendilerini. Ve emin olun ki; bunun sorumlusu kimse bedelini çok ağır ödeyecektir.
aniden-uyanma

10- Sevgiye muhtaçtırlar. Onları sevin. İlgi gösterin.
sarilma

[Total: 0 ]

Written by uykumvar.com

Uyku bilimi, uykusuzluk, uykunun yaşam içindeki yeri gibi birçok konuda bilgilendirici ve eğlendirici içerik sunan uyku blogu.