Rüya Gibi Bir Tatil İçin Side Otelleri

Antalya’ nın en güzel tatil yerlerinden biri olarak bilinen Side, denizi ve yarattığı atmosferi ile ziyarete gelen herkesi büyülemeyi başarıyor. Bu yazımızda, Side’ de rüya gibi bir tatil yaşamak isteyenler için en iyi otelleri inceleyeceğiz.

1- Aydınbey Kings Palace

Kendinizi bambaşka bir dünyanın içerisinde görmeye hazır mısınız? O halde Aydınbey Kings Palace, sizi büyülü dünyasında kusursuz bir tatil geçirmeye çağırıyor. Denize sıfır özelliğinin yanı sıra misafirlerini her an büyülemeyi başaran hizmeti ile ihtiyacınız olan her özelliğe sahiptir. Çocuklar için ayrılan eğlence yerlerine ve çocuk havuzlarına bayılacaksınız. İçerisinde alışveriş merkezi bulunan bu muhteşem otelde tatil yapmak, sizin için eşsiz bir tecrübe olacak!

2- Royal Dragon Hotel

Side otelleri arasında gidebileceğiniz bir diğer muhteşem otellerden biri de Royal Dragon Hotel. En belirgin özelliğinden biri olan aquapark otel olması sebebi ile birçok ziyaretçinin dikkatini çekmekte. Gün boyu adrenalin yaşamak isteyenler için ortam yaratırken, sakin kalmak isteyenler için de geniş bir alan yaratmıştır. 

3- Sentido Turan Prince

Yeşil alan görmekten zevk alan kişiler için eşsiz bir deneyim yaratan Sentido Turan Prince, Side’ ye giden herkesin görmek istediği yerlerden biri haline gelmiştir. Denize sıfır konumu ve kusursuz kumsalı ile harika alanlar yaratıyor. İçerisinde bulunan villalar ile gelen misafirlere rahat bir ortam sunan bu otelde evinizi özlemeyeceksiniz. 

4- Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa

Side’ ye gidince konaklayabileceğiniz en güzel otellerden biri de Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa hoteldir. En çok, verdiği spa hizmeti ile gelen misafirleri kendisine çekmeyi başaran bu otelde dinlenmenin zirvesine ulaşacaksınız. 

5- Vonresort Golden Beach

Denize yürüme mesafesi özelliği ile ziyaretçilerin tercih sebebi olmaya devam eden bu otel, verdiği kusursuz hizmetleri ile ziyaretçilerine eşsiz bir tatil deneyimi yaratmaya devam ediyor.

Siz de tatilin keyfini Side’ de çıkarmak istiyorsanız https://www.tatileksper.com/ adresinden rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

[Total: 0 ]

Written by uykumvar.com

Uyku bilimi, uykusuzluk, uykunun yaşam içindeki yeri gibi birçok konuda bilgilendirici ve eğlendirici içerik sunan uyku blogu.