PhotoShop Ustalarının Yeni Hedefi: Arabada Uyuya Kalan Genç

İnternet ortamında her gün karşımıza birçok farklı içerik çıkıyor. Bu içeriklerin bir kısmı tamamen faydalı bilgiler ile dolu olsa da bir kısmı sadece mizahi amaçlarla oluşturulmuş paylaşımlar oluyor. Biz internet kullanıcıları da günlük hayatın stresini atmak adına genellikle bu tarz içeriklere yöneliyor ve bir parça olsun eğlenmek istiyoruz.

İnternette en fazla güldüren şeylerin başında ise photoshop ustalarının insanları birbirinden farklı hallere soktuğu montajlar var. Bu montajların son kurbanı ise yolculuk esnasında arka koltukta uyuyan kalmış olan bir genç. Scott adlı gencin sevgilisi olan Eria, erkek arkadaşının fotoğrafını çektikten sonra bunu çeşitli internet gruplarında paylaşarak, “ona yolculuk esnasında neler kaçırdığını göstermenizi istiyorum” diye bir not düşmüş. Ardından ise olaylar gelişiyor ve photoshop üstadları tüm hünerlerini genç Scott üzerinde göstermiş.

İşte uyuya kalan Scott’un yolculuk esnasında kaçırdıkları;

Arabada Uyuya Kalan Genç

Arabada Uyuya Kalan Genç 1 Arabada Uyuya Kalan Genç 2 Arabada Uyuya Kalan Genç 3 Arabada Uyuya Kalan Genç 4 Arabada Uyuya Kalan Genç 5 Arabada Uyuya Kalan Genç 6 Arabada Uyuya Kalan Genç 7 Arabada Uyuya Kalan Genç 8 Arabada Uyuya Kalan Genç 9 Arabada Uyuya Kalan Genç 10 Arabada Uyuya Kalan Genç 11 Arabada Uyuya Kalan Genç 12 Arabada Uyuya Kalan Genç 13

Arabada Uyuya Kalan Genç 14 Arabada Uyuya Kalan Genç 15 Arabada Uyuya Kalan Genç 16 Arabada Uyuya Kalan Genç 17 Arabada Uyuya Kalan Genç 18 Arabada Uyuya Kalan Genç 19 Arabada Uyuya Kalan Genç 20 Arabada Uyuya Kalan Genç 21 Arabada Uyuya Kalan Genç 22

[Total: 1 ]

Written by uykumvar.com

Uyku bilimi, uykusuzluk, uykunun yaşam içindeki yeri gibi birçok konuda bilgilendirici ve eğlendirici içerik sunan uyku blogu.