İş Tanımı 24 Saat Uyumak Olsa Hemen Başvuracakların Çok İyi Bildiği 11 Durum

1- Kalkmak için oldukça zorlandıkları sabahlardaki tek motivasyonları ‘akşam tekrar bu yatağa geri döneceğim’ düşüncesidir.

erken-kalkma

2- Esneme hali onlar için günlük yeme-içme aktiviteleri gibi olmuştur. Bu durum karşılarındakini zaman zaman sinir edebiliyor.

esneme-2

3- Spora gitmek onlar için gereksiz bir olay. O anları uyuyarak geçirerek daha verimli bir iş yapmış olabilirler.

kedi-ile-uyku

4- İşte ya da okulda bunaldıkları anlarda tek bir şey gelir akıllarına. O da odalarına girip yataklarına atladıkları o an! ‘Şimdi orada olmak için neler vermezdim!’

okulda-uyku

5- Arkadaşları hafta sonu için yoğun bir program yapsa da onlar için hafta sonu demek limitsiz uyku demek. Bunu onlara anlatmakla saatler geçirebilirler. Ama emin olun ki; anlamayacaklar.

uykucu

6- Film izlemek onlar için adeta bir uykuya davet. Sonunu göremedikleri filmlerin sayısı hiç de az değil.

tv-izlerken-uyku

7- Anlattıklarında başkaları buna inanmasa da telefonla konuşurken uyuyakaldıkları anlar olmuştur. Karşı tarafın gönlünü almak için iyi bir uyku çekmeleri gerekiyor.

Attractive blond young sleeping woman in bed with smartphone

8- Onlar için mesai saatlerinde işler arası kestirme saatleri olmalı. Bu işler arasından kasıt her yarım saatte bir.

ofiste-uyku

9- Telefonlarında 1 alarm yerine 10 farklı alarm kurulmuştur. Çünkü kendilerini en iyi onlar tanıyor. 10. alarmda kalkmak için onlar için başarı sayılıyor.

telefon-alarmi-2

10- Kahve içmenin uyku kaçırdığı düşüncesine tamamen karşı çıkarlar. Onlar için kahve içmekle içmemek arasında hiçbir fark yok.

kahve

11- Ve son olarak sabah kalkarken söz verilen erken saatte yatağa gireceğim sözüne hiçbir zaman uymazlar.

yataga-atlama

[Total: 0 ]

Written by uykumvar.com

Uyku bilimi, uykusuzluk, uykunun yaşam içindeki yeri gibi birçok konuda bilgilendirici ve eğlendirici içerik sunan uyku blogu.