Estetik ile Rüya Gibi Dönüşüm Yaşamış Ünlüler

Estetik ameliyatlar günümüzde birçok insanın tercih ettiği operasyonlar arasında yer alıyor. Burun estetiği, meme estetiği gibi farklı alanlarda yapılan ameliyatlarla kişilerle bambaşka bir dönüşüm yaşıyor. Bu dönüşümü yaşayan kişilerin başında ise ünlüler geliyor. Yakaladıkları şöhret sayesinde her yaptıkları gündem olan ünlü isimlerin estetik ameliyatları da insanların gözünden kaçmıyor.

 

Biz de bu yazımızda Türkiye’den ve Dünya’dan estetik ameliyatlarla rüya gibi bir dönüşüm geçirmiş olan ünlüleri bir araya getirdik.

1- Tom Cruise

Eğer bir estetik ameliyatlı ünlüler listesi yapılıyorsa o listenin vazgeçilmez ismi Tom Cruise oluyor. Hollywood’un yaşlanmak nedir bilmeyen ünlü ismi zamanında birçok estetik operasyon geçirerek bugünkü karizmasına kavuştu.

Tom Cruise Estetik

2- Cristiano Ronaldo

Futbol dünyasının en ünlü isimlerinden olan Cristiano Ronaldo’da estetik ameliyat olmuş ünlüler arasında bulunuyor. Alnı, dişleri hatta saçları bile estetikli olan ünlü yıldız estetik ameliyatlarla bambaşka bir dönüşüm yaşamış durumda.

Cristiano Ronaldo estetik

3- Ryan Gosling

La La Land ve The Notebook filmleri akıllara kazınan ünlü oyuncu da estetik doktorlarının elinden geçmiş bir isim ve iyiki de bu ameliyatları olmuş yoksa bugünkü halinden oldukça uzak olabilirdi.

Ryan Gosling Estetik

4- Bella Hadid

22 Yaşındaki Amerikalı Bella Hadid, son dönemde en fazla konuşulan isimlerin başında geliyor. Genç modelin ise estetik geçmişi oldukça başarılı. Her ne kadar kendisi iddiaları reddediyor olsa da fotoğraflar aksini söylüyor.

Bella Hadid Estetik

5- Robert Pattinson

Twilight büyük bir çıkış yakalayan ünlü aktör de estetik ameliyat olan ünlüler arasında yer alıyor. Özellikle başarılı çene operasyonunun kendisine çok şey kattığını söylemeden geçemeyeceğiz.

Robert Pattinson Estetik

6- Tarkan

Türkiye’nin mega starı Tarkan’da listemizde yer alan isimlerden ilk çıktığı gün ile bugünkü halina arasında oldukça fark olan mega star başarılı estetik ameliyatlar ile yakışıklılığına yakışıklılık katmış isimlerden birisi.

Tarkan Estetik

7- Julia Roberts

Hollywood camiasının en fazla tanınan kadın oyuncularından olan Julia Roberts’da burun estetiği ile rüya gibi bir dönüşüm yaşamış isimlerden. Zaten güzel olan Roberts estetik ameliyat sonrasında daha güzelleşerek akıllarda yer edindi.

Julia Roberts Estetik

8- Tuvana Türkay

Güzelliğiyle baş döndüren yeni neslin başarılı oyuncularından Tuvana Türkay’da burun estetiği ile yüzüne bambaşka bir atmosfer katan ünlü isimlerden. Belirtmek isteriz ki listemizdeki en başarılı estetik operasyonlardan bir tanesi kendisine ait.

Tuvana Turkay Estetik

9- Jennifer Lopez

Yıllar geçse de güzelliğinden hiçbir şekilde ödün vermeyen Jennifer Lopez’de estetik ameliyat olmuş isimlerden birisi. Her ne kadar kendisi hiç estetik yaptırmadım dese de estetik alanındaki ünlü doktorlar bu ifadeyi pek gerçekçi bulmuyor. Estetik yaptırmış olsun ya da olmasın bir gerçek var ki o da ünlü ismin hala güzel olduğu.

Jennifer Lopez Estetik

10- Salma Hayek

Güzelliği ile insanları kendisine hayran bırakan bir diğer ünlü isim ise Meksika asıllı Amerikalı oyuncu olan Salma Hayek. Hayek, özellikle yaptırdığı başarılı silikon ameliyatları sayesinde güzelliğine güzellik katmış. Hoş biz kendisinin estetiksiz halini de çok beğendik.

Salma Hayek Estetik

[Total: 1 ]

Written by uykumvar.com

Uyku bilimi, uykusuzluk, uykunun yaşam içindeki yeri gibi birçok konuda bilgilendirici ve eğlendirici içerik sunan uyku blogu.