Erkekler Yatakta Ne İster?

Erkekler aslında oldukça basit varlıklardır. Bu açıdan bakıldığında erkekler yatakta ne ister sorusunun cevabı da oldukça basit. Hemen hemen her erkek için geçerli olan özellikleri denediğinizde farkı göreceksiniz hanımlar.

1- Bakım

makyaj-yatak

‘Ben doğallıktan yanayım. Bence makyaj gereksiz’ diyen erkekler gözünüzün içine baka baka yalan söylüyordur hanımlar. Biraz makyajdan hiçbir zarar gelmez. Size bakışlarının değiştiğini anında göreceksiniz.

2- Iceberg Etkisi

victoria-secret-melegi

Beyinleri de oldukça basit çalışan erkekler için gördükleri değil görmedikleri önemli. Ne kadar merak uyandırıcı kıyafetler giyerseniz onların ilgisini de o kadar fazla çekersiniz.
3- Koku

parfum

Güzel kokuların afrodizyak etkisi göstermesi bilimsel bir gerçek. Erkeklerin bilime karşı gelebileceğini elbette düşünmüyoruz.

4- Aslansın, Kaplansın

spartacus

Erkeklerin gazla çalıştığını söylesek herhalde abartmış olmayız. Biraz abartma ile yalan söylemiş sayılmazsınız. Bırakın onlar öyle bilsin kendilerini.

5- Atak

ilk-opucuk

İlk adımı erkekler atacak diye bir şey yok. Hiç beklemediği anlarda onu şaşırtın.

6- Aşkın Sesi

ryan-gosling

Her şeyi de içinize atmanıza gerek yok. Bazı duyguları biraz sesli yaşayabilirsiniz.7- Dirty Talk

dirty-talk

Normalde ağzınıza almadığınız kelimeleri söylemek için tam sırası. Arada içinizdeki siniri de dökmüş olursunuz.

Basit varlıklar olan erkeklerin yatakta ne istediği de dediğimiz gibi oldukça basit. Denediğiniz ilk anlardaki tepkileri görünce kendinizi daha da özel hissedeceksiniz hanımlar. Sizi çözmek bu kadar kolay değil.

[Total: 0 ]

Written by uykumvar.com

Uyku bilimi, uykusuzluk, uykunun yaşam içindeki yeri gibi birçok konuda bilgilendirici ve eğlendirici içerik sunan uyku blogu.