Dünyanın En Akıllı Alarmı Bonjour Tüm Gününüzü Düzene Sokabilir

Dünyanın en akıllı alarmı Bonjour ile tanışmaya hazır mısınız?

alarm-bonjour-1

Bonjour, yataktan kalkmadan size ihtiyacınız her bilgiyi iletebilir. Bunun için tüm bilmek istediklerinizi ona sormanız ve öğretmeniz gerekiyor. Ve saatin en güzel yanı öğrenmenin hiçbir sınırının olmaması. Siz ne kadar fazla bir şey bilmek istiyorsanız Bonjour da size o kadar fazlasını iletebilir.

Bugün hava kaç derece olacak?
En erken toplantım saat kaçtaydı?
Ve o toplantıya en hızlı nasıl gidebilirim?

Bu sorulara cevap bulmak için bir başkası yerine sadece Bonjour’a sormanız yeterli. Üstelik tüm bunların cevabını henüz yatağınızdan çıkmadan alabilirsiniz.

bonjour-alarm-2

Bonjour’un geliştirilebilir yapay zekası tabii ki tüm cevapları internetten alıyor. İnternetten bulamayacağı bilgiler olan tercihleriniz ve zevkleriniz için de ona her zaman bilgi yüklemesi yapabilirsiniz. Böylece Bonjour artık bir alarmdan daha fazlası olarak sizin kişisel asistanınız olabilir.

alarm-bonjour-3

Bonjour’u ayrıca evinizdeki diğer akıllı cihazlarla da bağlayabilirsiniz. Böylece evin sıcaklığını, televizyonu açıp kapatmayı ve hatta telefonunuzdan arama yapmanızı sağlayabilirsiniz.

Hayatınızı kolaylaştırmayı ve hayattan daha çok keyif almanızı amaçlayan Bonjour şu an sadece İngilizce ve Fransızca dillerini algılıyor. Oldukça yeni bir çıkış tarihi olan Bonjour, şu an için sadece ön sipariş alıyor. Teslimat tarihi ise 2017. Fiyatını merak ediyor musunuz? Sadece 119 dolar.

[socialpoll id=”2398016″]

[Total: 0 ]

Written by uykumvar.com

Uyku bilimi, uykusuzluk, uykunun yaşam içindeki yeri gibi birçok konuda bilgilendirici ve eğlendirici içerik sunan uyku blogu.