Cinsel İçerikli Rüyaların Ne Anlama Geldiğini Biliyor Muydunuz?

Sabahları bazen moral bozukluğu bazense gülümsemeyle uyanmanızı sağlayan cinsel içerikli rüyaların anlamları aslında hiç de düşündüğünüz gibi değil! Uzmanların açıklamalarına göre cinsel içerikli rüyalar olumlu ya da olumsuz birçok farklı anlama gelebiliyor. Gerçeklerle yüzleşmeye hazır mısınız?

1- Hiç Tanımadığınız Biriyle Seks Yaparken Görmek

Sakin olun. Bu rüya partnerinizi aldatacağınız anlamına gelmiyor. Uzmanlar rüyada hiç tanınmayan biriyle seks yaparken görmeyi cinsel isteklerin karşılanamamasıyla açıklıyor. Yani günlük hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz cinsel tatmini maalesef karşılayamıyorsunuz.

2- İş Arkadaşıyla Seks Yaparken Görmek

is-arkadasiyla-sevisme

Rüyanızda seks yaparken gördüğünüz iş arkadaşınızı günlük ofis içerisinde de arzuluyorsanız o kişiye içten içe ilgi duyuyorsunuz demektir. Fakat böyle bir durum söz konusu değilse bu rüya iş hayatınızda yükseleceğiniz anlamına gelebiliyor. Hayır, yükselmeniz yataktan geçmiyor. O anlamı çıkarmayın hemen.

3- Eşcinsel Biriyle Seks Yaparken Görmek

Bu durum sizi gizli eşcinsel yapmıyor. Sadece kendinizle barışık bir insan olduğunuzu ve partnerinizin gözünden kendinizi görmek istediğinizi gösteriyor.

4- Arkadaşınızla Seks Yaparken Görmek

arkadasla-ruyada-sevisme

Eğer arkadaşınızı normal hayatta da arzuluyorsanız bu rüyanıza da yansıyabilir. Ama gerçekte böyle bir durum yoksa arkadaşınızın sahip olduğu bir şeye sahip olmak istemeniz böyle bir rüya görmenizi sağlıyor olabilir.

5- Rüyada Aldatırken Görmek

Bu durum ilişkinizin cinsel olarak sizi tamamen tatmin etmemesiyle açıklanabilir. Böyle bir durumda cinsel hayatınızı farklılaştıracak ve heyecanlaştıracak yeni aktiviteler üretebilirsiniz.

6- Ensest İlişki Görmek

ensest

Sakin olun. Bu rüya da cinsel olarak kötü bir anlama gelmiyor. Aslında aile iletişiminizin çok güçlü olmadığını ve bu durumu düzeltmek istediğiniz zamanlarda böyle rüyalar görebilirsiniz. Ailenizle daha fazla zaman geçirerek bu rüyaları sonlandırabilirsiniz.

7- Başkalarını Seks Yaparken Görmek

Başkalarını seks yaparken görmek özgüveninizle alakalı bir durumdur. Kendinizi cinsel olarak yeterli görmediğiniz dönemlerde böyle rüyalar görebilirsiniz.

8- Eski Sevgiliyle Seks Yaparken Görmek

Bırakın hemen o telefonu. Bu rüya da Onu özlediğiniz anlamına gelmiyor. Şu anki ilişkinizde de eski ilişkinizde olduğu gibi sorunlar yaşamanız böyle bir rüya görmenize neden oluyor. Sorunları çözmeye odaklanın.

[Total: 0 ]

Written by uykumvar.com

Uyku bilimi, uykusuzluk, uykunun yaşam içindeki yeri gibi birçok konuda bilgilendirici ve eğlendirici içerik sunan uyku blogu.