Çift Kişilik Yatakların Kaç Farklı Boyutları Var?

Çoğu kişi için yataklar çift kişilik ve tek kişilik olarak 2’ye ayrılır. Çift kişilik yatakların da kendi aralarında birçok farklılığının olduğunu bilmezler. Bu bilgi eksikliği yatak satın alırken yanlış seçim yapmaya neden olabilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için yatak ebatları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak işinize yarayabilir.

Tek kişilik yatakların 90 x 190 ve 120 x 200 olmak üzere 2 farklı boyutu mevcut. Tek yaşayan ve ihtiyacı sadece tek kişilik yatak olanlar bu yatak boyutlarından uygun olanı tercih edebilir.Çift kişilik yataklarda ise daha fazla çeşit bulunuyor. 140 x 190, 150 x 200, 160 x 200, 180 x 200 boyutları bulunan çift kişilik yataklardan odanızın büyüklüğüne göre seçim yapabilirsiniz. Çoğu otelde beğendiğiniz o geniş yataklar genellikle king yatak olarak adlandırılan 180 x 200 ebatlarındadır. Sizin de artık her geceniz otel rahatlığında geçebilir.

yatak-boyutu

Tüm bu bilgiler doğrultusunda ihtiyacınız olan yatağa LunaBedding’den ulaşabilirsiniz. Rahatlığı ön planda tutan Luna yatakları, her gece hayalini kurduğunuz uykuyu vaadediyor.[Total: 0 ]

Written by uykumvar.com

Uyku bilimi, uykusuzluk, uykunun yaşam içindeki yeri gibi birçok konuda bilgilendirici ve eğlendirici içerik sunan uyku blogu.