Bel ve Sırt Ağrısı Çekenler İçin Yatak Seçimi

Yatak, kaliteli bir uyku için en önemli faktör olarak kabul edilir. Dolayısıyla yatak seçimi de doğru yatağı bulma sürecinde büyük önem taşır. Uzmanların yorgunluğun nedenleri arasında yatakları göstermeleri de yatak seçiminin ne kadar önemli olduğunu gösteren bir başka ayrıntı.

Sert Yatak Doğru Yatak Değildir

Halk arasında sık sık söylenen bu söz doğru bilinen yanlışlar arasında. Özellikle bel ağrısı için sert yatak kullanılmalı diye düşünenler sahip oldukları bel ağrılarını istemeden çok üst seviyelere çıkarabiliyorlar. Bu aşamada bel ve sırt ağrısı çekenlerin tercih etmesi gereken yatak biçimi orta sert pozisyonda olmalı.

Luna Yatakları Hem Konforlu Hem Ergonomik

Yatak ve kaliteli uyku kavramını tamamıyla değiştiren Luna yatakları, sağlıklı bir uyku hazırladığı gibi bel ve sırt ağrısı çekenlerin de vücutlarını rahatlatmakta.

Luna, hafızalı sünger özelliği ile bedeninizi mükemmel şekilde sararak size rahat ve konforlu bir uyku sunar. Üstelik vücut ağırlığı ve beden tipiniz ne olursa olsun Luna’da ideal bir yatak bulabilirsiniz. Böylece güne gülümseyerek ve dinlenmiş bir şekilde başlayabilirsiniz.

Ayrıca Luna, ortopedik spinal support özelliği ile eklem ve vücut üzerindeki basıncı minimize ederek ergonomik bir uyku sağlar. Böylece yanlış ve şiddetli basınca bağlı olarak oluşan bel ve sırt ağrılarından da kurtulmuş olursunuz.

Kaliteli bir uykunun hayatınızı nasıl olumlu değiştireceğini Luna yatakları ile keşfedin.

terletmeyen-yatak-luna

[Total: 0 ]

Written by uykumvar.com

Uyku bilimi, uykusuzluk, uykunun yaşam içindeki yeri gibi birçok konuda bilgilendirici ve eğlendirici içerik sunan uyku blogu.